"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

Буки та Ковалівка

 

Церква у БукахЦього разу ми запрошуємо Вас відвідати два селища:  Буки та Ковалівку. Якщо відверто, дуже важко назвати ці населені пункти селами – кожне з них легко «втре носа» багатьом райцентрам нашої держави.

Буки (не плутайте з однойменним селищем у Черкаській обл.) знаходиться у Сквирському районі на Київщині. Буки відомі, перш за все, своїм ландшафтним парком та храмовим комплексом на березі річки Роставиці. Важко навіть уявити, що раніше тут було звалище, а зараз… фонтан з Майдану Незалежності, власна міні-ГЕС, комплекс архітектурних споруд та будівель, містки, доріжки, альтанки, різноманітні скульптури – все це настільки гармонійно вписалося в місцевий ландшафт, що складається враження, наче ми у якійсь казковій країні. Додає барвистих емоцій у загальну гаму Галявина Казок із дивовижно-реалістичними казковими створіннями.

Галявина казокВласник та ініціатор побудови цього парку, місцевий підприємець Іван Суслов, фінансує утримання в селі будинку культури, фельдшерського пункту першої медичної допомоги, школи, стадіону та ряду інших громадських об’єктів, а також кількох дитячих закладів у межах району та дітей, котрі в них навчаються.

Цікавий момент: якщо до парку заїжджає автомобіль, то він обов’язково має переїхати спочатку через невеличку греблю, наповнену водою десь по кісточки. А все для того, щоб машини заїжджали до парку з чистими від бруду колесами!

Ковалівка – селище у Васильківському районі Київської обл. Воно просто вражає неймовірно чистотою, охайною територією з клумбами і газонами, водоймами з лебедями, містками та альтанками, бездоганним дорожнім  покриттям. Недарма його ще називають «Київською Швейцарією». А такою ж розвиненою інфраструктурою зможе похвалитися не кожне селище міського типу: в ідеальному стані знаходяться церква, лікарня, будинок культури, гімназія. Крім всього переліченого, у Ковалівці є ще й власний шикарний ресторан, готель, піцерія, салон краси та квітковий «Годинник вічності».

На фоні цього рукотворного дива виділяється помпезний будинок сімейства Засух – родини колишнього губернатора Київщини, людини з найближчого оточення екс-президента Леоніда Кучми. Зрозуміло, що Ковалівка стала такою, якою ми можемо її бачити зараз, завдяки їхнім фінансовим вкладенням.

Маршрут: Богуслав — Буки — Ковалівка — Богуслав

Виїзд: 8.00

Годинник вічності у КовалівціВартість екскурсійної подорожі:

Категорії громадян Дорослі Діти до 16 років
Вартість, грн  320 300 

Особам, котрі зібрали групу від 15 осіб — безкоштовно, за умови попередньої заявки (не пізніше 5 днів до відправлення) і оплати екскурсії.

Знижки на екскурсії для постійних клієнтів: для тих, хто їде з нами втретє та більше – 5%. При замовленні повідомте, на якій нашій екскурсії Ви вже побували.

 До вартості екскурсії входить:

  • проїзд автобусом;
  • страхування;
  • оглядові екскурсії в ландшафтному парку с. Буки та с. Ковалівка;
  • робота супроводжуючого.