"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

В музеї ялинкових прикрасНоворічні свята люблять всі: діти, дорослі, і навіть дідусі з бабусями. Малеча з нетерпінням очікує святого Миколая, щоб зазирнути під подушку; батьки таємниче перешіптуються на кухні, вирішуючи, що подарувати дітям; дідусі й бабусі чекають на своїх онуків – колядників, щедрівників та посівальників.

В нашій уяві ці святкові дні завжди сніжні, морозні, з  терпким освіжаючим запахом хвої, солодких мандаринів, цукерок, ялинкою і, звичайно ж, новорічними прикрасами. Останні є символами найулюбленіших сімейних свят. Вони уособлюють тепло, затишок та добробут родинного кола, тому й передаються від старшого до молодшого покоління. (Згадайте, у Вас таки є у коробці, що зберігається в шафі, дідусеві та бабусині новорічні іграшки?)

«Чарівники» за роботоюНа нас чекає подорож до фабрики ялинкових прикрас, де ми познайомимося зі «справжніми чарівниками» цієї справи. Під час екскурсії ми побачимо, як «кипить робота» у скловидувному, срібрильному та художньому цехах: як звичайна медична колба перетворюється на блискучу іграшку. Слід зауважити, що всі кулі розписуються вручну.

Кожен охочий зможе взяти участь у майстер-класі. Вікових обмежень тут не існує. Новорічні кульки можуть розмальовувати як маленькі дітлахи, котрі вже навчились тримати пензлик у своїх рученятах, так і дорослі поважні чоловіки й жінки. А по закінченні уроку кожен забере власноруч створену іграшку додому й прикрасить нею сімейну новорічну ялинку.

Вартість екскурсійної подорожі

Категорії громадян Дорослі Діти до 12 років
Вартість, грн 290  260 

Вироби фабрики ялинкових прикрасОсобам, котрі зібрали групу від 15 осіб – безкоштовно, за умови попередньої заявки (не пізніше 5 днів до відправлення) і оплати екскурсії.

Знижки на екскурсії для постійних клієнтів: для тих, хто їде з нами втретє та більше – 5%. При замовленні повідомте, на якій нашій екскурсії Ви вже побували.

До вартості екскурсійної подорожі входить:

  • проїзд;
  • страхування;
  • вхід та екскурсія фабрикою ялинкових прикрас;
  • майстер-клас або новорічні іграшки на суму 50 грн.;
  • робота супроводжуючого.