"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

Фотоальбоми

А якщо під час подорожей Ви любите фотографувати  тоді цей розділ саме для Вас! Тут Ви маєте повне моральне і етичне право поділитися власними фото- враженнями від екскурсій із агенцією мандрів «Чумацьким Шляхом» з усіма нами: і затятими мандрівниками; і з тими, для кого просто життєво необхідно цікаво й пізнавально провести час за межами своєї кімнати; з тими, хто завжди ділиться власними емоціями з рідними, близькими та друзями; а також з тими, хто з якихось особистих обставин ще не наважився на те, щоб відкрити для себе нові горизонти, але дуже цього бажає.

Отож, обирайте найяскравіші, на Вашу думку, фотографії, акуратно складайте їх у теку (обов’язково! вигадайте їй оригінальне ім’я, але не забудьте зазначити місце і дату екскурсії) та надсилайте нам. Складіть рученята одна до одної долоньками і очікуйте, доки Ваші світлини з’являться на нашому сайті в цьому ж розділі нижче.

Переглядайте, насолоджуйтеся, переживайте знову і знову ті яскраві і незабутньо-хвилюючі моменти. Розповідайте рідним, друзям та знайомим — нехай і вони розділять з Вами позитивні емоції.