"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

Канів. «До Тараса»

Тарас Шевченко…Коли, піднявшись на Чернечу Гору, звертаєш свій погляд у бік Дніпра і мимоволі завмираєш від захоплення… майже відразу у пам`яті спливають рядки «Заповіту» Тараса Шевченка:

 ….І лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути
Як реве ревучий…

Минають роки, десятиліття… а на Чернечу Гору, до Тараса, без упину йдуть і старі, і малі: і батьки з дітьми, і дідусі та бабусі з онуками, і хлопці з дівчатами, і шкільні та студентські екскурсії, і найвищі державні особи, і навіть іноземні делегації та закордонні туристи.

Для кожного українця місце вічного спочинку Великого Кобзаря — Тарасова (Чернеча) Гора — має сакральне значення. Всіх нас, хто підіймається до Тарасової могили, об`єднують почуття національної свідомості та відчуття великої, дружньої національної родини.

…Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І вражою злою кров’ю
Волю окропіте!

   — не втомлюється нам знову і знову повторювати Тарас.

Символічну роль в розумінні кожного українця займає і місто Канів. Звичайно, в першу чергу — завдяки Тарасові Шевченку. В наш час Канів — це промислово-індустріальне місто районного значення, з населенням трохи більше 25 тис. жителів. Але варто лише перенестися у часі на кілька століть раніше… і ми почуємо нестримний брязкіт козацьких шабель, гучний дзвін слов`янських мечів, шелест скіфських стріл та списів…

Маршрут: Богуслав — Канів — Богуслав

Виїзд: 8:00

Музей Тараса Шевченка на Чернечій горі

Музей Тараса Шевченка на Чернечій горі

Під час цієї мандрівки ми:

  • побачимо Успенський (Юріївський) собор, закладений ще 1144 року великим Київським князем Всеволодом Ольговичем;
  • завітаємо в оригінальний музей «Народне декоративне мистецтво Канівщини», котрий знаходиться в колишньому Базиліанському училищі (пам’ятка архітектури XVIII ст.);
  • дізнаємося історію Канева та околиць від часів Трипільської культури, Київської Русі, козаччини – і до наших днів у історичному музеї «Канів від давнини до сучасності»;
  • згадаємо козаччину і вклонимося всім лицарям-козакам, котрі захищали українські землі від чужоземних зайд. Їх уособлює пам’ятник славетному отаманові Іванові Підкові, що поблизу Чернечої Гори;
  • піднімемося кам’яними сходами до Тарасової могили, відвідаємо модерновий музей Тараса Шевченка і перший народний музей — Тарасову Світлицю.

…і, звичайно ж, помилуємося краєвидами з Тарасової Гори на сивий Дніпро та канівські дніпрові кручі.

Вартість екскурсійної подорожі

Категорії громадян Дорослі Школярі, пенсіонери, інші пільгові категорії*
Вартість, грн 195  180 

лише Шевченківський національний заповідник

Категорії громадян Дорослі Школярі, пенсіонери, інші пільгові категорії*
Вартість, грн 160 150 

*Школярі, пенсіонери, інші пільгові категорії – за наявності відповідних посвідчень.

Особам, котрі зібрали групу від 15 осіб – безкоштовно, за умови попередньої заявки (не пізніше 5 днів до відправлення) і оплати екскурсії.

Знижки на екскурсії для постійних клієнтів: для тих, хто їде з нами втретє та більше – 5%. При замовленні повідомте, на якій нашій екскурсії Ви вже побували.

До вартості екскурсійної подорожі входить:

  • Проїзд автобусом;
  • Страхування;
  • Вхідні квитки до музеїв;
  • Екскурсії згідно програми;
  • Робота супроводжуючого.

Організатор залишає за собою право змінювати порядок перегляду екскурсійних об’єктів або замінювати їх на рівноцінні.