"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

Львів. «Місто, що зачаровує»

Вулицями ЛьвоваЛьвів – це не лише культурна столиця України. Це місто зі своєю власною неповторною харизмою та притаманним тільки йому шармом. Досить побувати тут хоча б одного разу –  і Вас тягнутиме сюди, немов магнітом. Флегматично-спокійні кам’яні леви, середньовічні вулиці зі старанно вимощеною бруківкою, парки та площі з фонтанами і скульптурами, величні собори різних конфесій, театри і музеї, затишні кав’ярні, кнайпи і ресторани – кожен знайде тут інтерес та відпочинок на свій смак.

Дводенна екскурсійна подорож 

Домініканський костелВиїжджаємо з Богуслава у п’ятницю ввечері. Цілісіньку ніч у автобусі відпочиваємо після насиченого робочого тижня і набираємося сил, адже на нас чекає одне з найкращих міст Європи!

Прибуваємо до Львова у суботу вранці. Знайомимося з екскурсоводом.

Спершу, як годиться, снідаємо у одній з чудових кав’ярень. І відразу ж – пішохідна екскурсія «Вулицями середньовічного Львова».

А розпочнемо ми її із самісінького серця старого міста – з площі Ринок, від будівлі Ратуші (тобто міськради). Під час цієї екскурсії ми ознайомимося з багатьма архітектурними шедеврами, кожен з яких має свій оригінальний стиль та неповторну історію. Серед них – Палац Бандінеллі (1593), Чорна Кам’яниця (1577), Палац Корнятка (1580) з прекрасним італійським подвір’ям.  Також оглянемо Костел єзуїтів (XVII ст.), завітаємо у Латинський кафедральний собор (ХIV ст.), Домініканський костел (1749) та до Вірменської церкви (1370). Почуємо романтичну історію про кохання польського короля до простої львівської дівчини…

Вільний час, обід, заселення в готель («Під Дахом»).

Підземелля ЛьвоваПісля смачного обіду та заселення в номери на нас очікують… містичні «Підземелля Львова».

Під час цієї екскурсії ми спустимося до катакомб та підвалів Домініканського монастиря, костелу монахів-єзуїтів, старої Львівської аптеки та Преображенської церкви. Проходячи вузькими холодними тунелями і слухаючи розповіді екскурсовода, виникає якесь дивне відчуття: неначе за тобою постійно спостерігає хтось… невидимий…

Вільний час.

Ночівля в готелі.

В неділю, о 8.00 – сніданок. Виселення з номерів.

9.00 – автобусна екскурсія «Золота підкова Львівщини». Ми відвідаємо триЗолочівський замок - Китайський палац найвідоміші замки області: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Година в дорозі мине швидко та весело – наш гід-екскурсовод знає багато захоплюючих історій та легенд.

Місце нашої першої недільної екскурсії – Замок у Золочеві – є справжньою фортецею ХVІІ ст.: високі земляні вали, ззовні укріплені кам’яною стіною, розвідний міст, надбрамна вежа, сторожові бастіони. Те, що знаходиться всередині цих укріплень – безперечно, варте уваги: Великий (Королівський) та Китайський палаци, чудесний французький парк, турнірне поле, камені з таємничими готичними написами. Так, у Великому палаці представлено безліч експонатів Європейського мистецтва, а у Китайському – східного. По закінченні екскурсії рекомендуємо всім піднятися на один з бастіонів і зробити кілька незабутніх фото на згадку. 

Підгорецький замокДалі на нас чекає Підгорецький замок. Збудований у ХVІІ ст. французькими інженерами, цей палацовий комплекс свого часу вважався найкращим у Європі. На жаль, в сам палац ми не потрапимо, оскільки він перебуває на реставрації. Але ми можемо хоч на якусь мить відчути себе ясновельможими особами, прогулюючись терасою і насолоджуючись файним краєвидом. А любителям гострих відчуттів рекомендуємо відвідати містичне замкове підземелля. Хто знає, можливо саме Вам пощастить зустріти ту загадкову Білу Панну, привид якої вже чотири сотні років блукає цими вузькими холодними коридорами і ніяк не знайде собі спокою…

Обід (кафе «Джерело»)

Олеський замокОлеський замок ми побачимо ще здалеку, адже він розташований на пагорбі заввишки більше 40 метрів. Перша згадка про нього в історичних джерелах датується 1327 роком. Його міцні кам’яні стіни пам’ятають і жорстокі бойовища, і татарські набіги, і пишні королівські церемонії, і козацьку звитягу. Під час оглядової екскурсії внутрішнім подвір’ям замку та його залами ми неначе поринаємо у епоху середньовіччя, відчуваючи його красу та велич. А вже перед поверненням до автобусу маємо можливість не лише спуститися до замкового підземелля, а й піднятися на оглядову галерею та прогулятися вздовж могутніх замкових мурів.

Насамкінець, обов’язково подякуємо нашому екскурсоводові за цікаві та пізнавальні екскурсії і за той час, який він провів разом з нами. Займаємо свої місця у автобусі та вирушаємо у Богуслав, де на нас чекають рідні та близькі нам люди.

Маршрут: Богуслав — Львів — Золочів — Підгірці — Олесько — Богуслав

Виїзд: п’ятниця, 23.00

Вартість екскурсійної подорожі:

 

Категорії туристів Дорослі Школярі Студенти Пенсіонери
Вартість, враховуючи проживання в готелі (1 ніч) 2.300 2.200

Вечірній Львів


До вартості подорожі входить:

  • проїзд мікроавтобусом;
  • страхування на час подорожі;
  • екскурсійне обслуговування (+ вхідні квитки в музеї, собори, підземелля, замки);
  • ночівля в готелі;
  • харчування – обід другого дня подорожі;
  • робота супроводжуючого.
    •  

Діють пільги для школярів, студентів, учасників бойових дій (за наявності відповідних посвідчень) на вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (музеїв, соборів, підземель, замків та палаців).