"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

Межигір’я. В пошуках «золотого батона»

"Почекун"

Сьогодні – це національний парк, що знаходиться недалеко від Києва – в селі Нові Петрівці Вишгородського району. В надзвичайно мальовничому місці – на високому березі Дніпра, серед лісової тиші…

Кілька років тому ця величезна територія слугувала заміською резиденцією горезвісного «проФФесора» – як би це дивно не звучало, але колишнього президента нашої держави. 

…Минувши вхідну браму, ми неначе потрапляємо у якийсь зовсім інший, ніби якийсь казково-нереальний світ. Лишень уявіть собі – цілих 138 (!!!) гектарів доглянутої території з чудовим ландшафтним парком; з будинками, що подекуди перевершують царські маєтки; водойми із золотими рибками і лебедями; зоопарк зі страусами, кабанами, муфлонами, антилопами, оленями та іншою живністю; кінологічним центром. А також: власні спорткомплекс, поле для гольфу, яхт-клуб, гараж з унікальними ретро-автомобілями і навіть власний корабель-ресторан. А чого варта «Хонка» (наразі тут розміщений «музей корупції») – такий-собі 4-поверховий клубний будиночок. Поруч з ним – імітація руїн Парфенона – древнього грецького храму. До слова, експерти, котрі шукали в «Хонці» предмети мистецтва, нарекли її стиль «донецьким би-ко-ко». Хоча, смак власника «золотого батона» прослідковується і у вуличних ліхтарях – вони також з коронами!

ХонкаНавіть у іноземних туристів, які приїжджають сюди з цікавості, в прямому розумінні цього слова «відвисає щелепа». Та й в кожного, хто тут побував, виникає, як мінімум, два запитання: «Навіщо скільки всього для однієї людини?» та «Цікаво, в яку суму все це обійшлося нам, простим громадянам?»

P.S. Межигір’я – це наочний зріз, яскравий показник рівня тієї надмірної розкоші, ненаситності й корумпованості влади, якого вона може досягти за пасивності, страху та мовчазної згоди більшості жителів країни.

Маршрут: Богуслав — Межигір’я — Богуслав

(через Миронівку, Кагарлик, Обухів, Київ)

Виїзд: 8.00

Вартість екскурсійної подорожі:

Категорії громадян Дорослі Школярі, пенсіонери, інші пільгові категорії*
Вартість, грн 490  440

Межигір'я*Школярі, пенсіонери, інші пільгові категорії – за наявності відповідних посвідчень.

Вхід на територію парку для осіб з інвалідністю 1 групи, інвалідів дитинства, дітей з багатодітних сімей, які не досягли повноліття (18 років),учасників бойових дій та членів їх родин (дітей, дружини) та для дітей до 7 років – безкоштовний.

Особам, котрі зібрали групу від 15 осіб — безкоштовно, за умови попередньої заявки (не пізніше 5 днів до відправлення) і оплати екскурсії.

Знижки на екскурсії для постійних клієнтів: для тих, хто їде з нами втретє та більше – 5%. При замовленні повідомте, на якій нашій екскурсії Ви вже побували.

 До вартості входить:

  • проїзд автобусом;
  • страхування;
  • вхідні квитки до парку;
  • екскурсія парком;
  • робота супроводжуючого.

   Не входить до вартості:

  • харчування;
  • Таких скульптур у "Межигір'ї" безлічрозваги в парку.

Інші послуги та розваги

Послуга чи розвага  

Тривалість

Вартість,

грн. з особи

Діти Дорослі
1. Екскурсія в кінологічному центрі 40 хв. 30 50
2. Музей ретро-автомобілів (екскурсія не проводиться, лише вхід) 30 50
3. Екскурсія в «Хонці» 1,5 год. 200
4. Екскурсія на електромобілі 45 хв. 120
5. Покататися на коні 3 хв.

10 хв.

50

100

6. Покататися на велосипеді 1 год. 150
7. Покататися на гіроскутері 1 год. 400