"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

«Поліський діамант»: замок-музей Радомисль

Це – справжня коштовність поліського краю, прекрасний архітектурний та водночас історико-культурний комплекс. Тут в кожному куточку витає дух середньовіччя: і у міцних товстелезних мурах, і в дубових перекриттях, і в концертній та обрядовій залах, і у бійницях та на балконах…

Сам замок побудований на гранітній скелі, що з одного боку омивається озером, а з іншого – водами річки Мика. Навколо, як і сотні років тому – хвойний ліс.

Трохи історії. Саме на цьому місці у далекому 1612 році було споруджено «Папірню» – тогочасну фабрику, де виготовляли папір для друкарні Києво-Печерської лаври. Ініціатором будівнитва був відомий громадський і релігійний діяч Єлисей Плетенецький. Але вже в період сумнозвісної «Руїни» ця споруда була зруйнована і два століття простояла пусткою. У 1902 році тут був побудований водяний млин, що пропрацював майже 90 років. І знову – зруйновані стіни, забуття, стихійне звалище.

Музей домашньої української ікони та старожитностей «Душа України»Та після реконструкції 2007-2011 років все змінилося до невпізнання – насамперед, завдяки громадському діячеві та меценату Ользі Богомолець.

…Чудовий ландшафтний парк з рідкісними рослинами, різноманітними тваринами і птахами, джерелами з чистою прозорою водою. В самому замку розміщені кілька виставкових залів для проведення майстер-класів, концертів та конференцій; міні-готель з оригінальними плетеними меблями та автентичним антуражем; трапезна – справжнісінька замкова кухня з довжелезними дерев’яними лавами та столами. Також у фортеці знаходиться найбільший у Східній Європі музей домашньої ікони «Душа народу» (більш, як 5 000 ікон зі всієї України!), відреставрована «Папірня» (така, якою вона була у ХVІІ столітті) та багато інших цікавинок.

Маршрут: Богуслав — Радомишль — Богуслав

(через Миронівку, Кагарлик, Обухів, Київ)

Виїзд: 7.30

Замок-музей "Радомисль"

Вартість екскурсійної подорожі:

Категорії громадян Дорослі Школярі, пенсіонери, інші пільгові категорії*
Вартість, грн 540  490

*Школярі, студенти, пенсіонери, інваліди І та ІІ груп, учасники бойових дій – за наявності відповідних посвідчень.

Дітям до 6 років – безкоштовно.

Особам, котрі зібрали групу від 15 осіб — безкоштовно, за умови попередньої заявки (не пізніше 5 днів до відправлення) і оплати екскурсії.

Знижки на екскурсії для постійних клієнтів: для тих, хто їде з нами втретє та більше – 5%. При замовленні повідомте, на якій нашій екскурсії Ви вже побували.

 До вартості входить:

  • проїзд автобусом;
  • страхування;
  • вхідні квитки до замкового комплексу;
  • екскурсія музеєм домашньої української ікони та старожитностей «Душа України»;
  • майстер-шоу в «Папірні»;
  • робота супроводжуючого.

   Не входять до вартості екскурсії:Замок-музей "Радомисль"

  • харчування;
  • розваги.

Вартість розваг (факультативних екскурсій):

Розвага Ціна
Стрільба в лучно-арбалетному тирі 50 грн за 5 пострілів
Катання на човнах (30 хв., до 4 чол.) 150 грн за човен
Екскурсія «Таємниці Замкової вежі»  120 грн з людини
Майстер-клас з виготовлення паперу у «Папірні» 150 грн з людини