"Чумацьким Шляхом" Агенція мандрів

Екскурсії для школярів

Шкільні роки —  це найпродуктивніший час для пізнання світу, а екскурсія — не лише прекрасна можливість закріпити свої шкільні навички, а й чудова нагода отримати нові знання, враження та емоції.

Тож якщо Ви запитаєте свою дитину, чи хотіла б вона поїхати на екскурсію, то можете навіть не сумніватись, що обов’язково отримаєте ствердну і однозначну відповідь: «ТАААК!!!» 

І це не дивно.  Ймовірність познайомитися з новими людьми, фахівцями у певних галузях й отримати від них конкретні відповіді на чітко поставлені питання, які так цікавлять дітей: «Що? Коли? Де? Як? Чому? Скільки? Навіщо?». Подорож у інші міста, відвідування різноманітних музеїв, виставкових центрів, меморіальних комплексів, парків та заповідників, історичних та архітектурних цінностей сприяє тому, що:

  • розширюється світогляд дитини;
  • краще орієнтується у незнайомій місцевості та у незвичних ситуаціях;
  • стає більш організованою і самостійною;
  • розвивається, як багатогранна особистість.

Тож вирішувати Вам, дорогі батьки. А ми допоможемо з організацією екскурсій.

Шкільна екскурсія може бути проведена у будь-який день. Місце і час виїзду обираєте Ви.

Національний військово-історичний музей України

На сьогодні – це єдиний у нашій державі військово-історичний музей, що знайомить відвідувачів із розвитком та формуванням військової справи на території сучасної України. В основі кожної експозиції – грунтовний та насамперед об’єктивний погляд на діяльність військових формувань, що мають місце в українській військовій історії…

читати більше…

Національний науково-природничий музей НАН України

Це не лише найкращий природний музей в Україні, а й один з найбільших закладів подібного профілю у світі. Щороку його відвідують близько 500 тисяч осіб – школярів, студентів, батьків з дітьми, дідусів та бабусь з онуками. В ньому є 24 величезних зали загальною площею близько 8 тисяч м2, в яких зібрано більше, як 30 тисяч різноманітних експонатів!

читати більше…

Музей води (Водно-інформаційний центр)

Здається, що це один з найбільш відвідуваних музеїв Києва. Інформація тут подається настільки насичено, динамічно та цікаво, що екскурсія пролітає, як одна мить. Спочатку ми дізнаємося про кругообіг води у природі, про її наявність у різних агрегатних станах та перевтілення з одного такого стану в інший. Побачимо, який непростий шлях проходить вода перед тим, як потрапляє до наших осель і почуємо поради, як використовувати її більш раціональніше.

читати більше…

Золоті Ворота

Золоті Ворота — пам’ятка архітектури далекого ХІ століття. Нестор-літописець так згадує про їх спорудження у «Повісті минулих літ»: «У рік 6545 заложив Ярослав город — великий Київ, а в города сього ворота є Золоті… а по сім — церкву на Золотих воротах, кам’яну, Благовіщення святої Богородиці». А от у «Слові про Закон і Благодать» Іларіон іменує їх як Великі. Зважаючи на ці історичні документи можна приблизно вирахувати час їх будівництва…

читати більше…

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Новорічні свята люблять всі: діти, дорослі, і навіть дідусі з бабусями. Малеча з нетерпінням очікує святого Миколая, щоб заглянути під подушку; батьки таємниче перешіптуються на кухні, вирішуючи, що подарувати дітям; дідусі й бабусі чекають на своїх внуків з колядками, щедрівками та посівалками.

читати більше…

 

Екскурсія в дельфінарій

Чи бачили Ви, як посміхаються дельфіни? А чи знаєте Ви, які вони вправні акробати?

Цим шоу, здається, можна насолоджуватися нескінченно. Безліч карколомних номерів, які з невимушеною легкістю і величезним задоволенням виконують ці милі тваринки настільки заворожують, що просто неможливо відвести очі від басейну.

 читати більше…

Підводна екскурсія до океанаріуму «Морська казка» у Києві 

Тут ми познайомимося з найдивовижнішими мешканцями морських глибин: величезними і зовсім крихітними, дуже отруйними і безпорадно-беззахисними, різнобарвно-строкатими і геть непомітними, реактивно-швидкими і флегматично-спокійними. Жодна енциклопедія не викличе такого інтересу до природи, який викликає візуальне спостереження за рослинним і тваринним світом океанських глибин.

читати більше…

Дуууже солодка екскурсія в «Майстерню карамелі»

foto-1-she«Майстерня карамелі» працює у незвичному форматі: вся продукція виготовляється вручну на очах у заворожених відвідувачів. Для приготування карамелі використовуються лише природні компоненти: цукор, патока, витяжки з фруктів та овочів для надання кольору і смаку. Комбінуючи їх, кондитери створюють різноманітні солодощі.

читати більше…